Lekárenské služby

Lekárenske služby, ktoré poskytujeme je samozrejme predaj liekov a sortimentu na recept alebo bez receptu. Výroba individuálne pripravovaných liečiv a poradenstvo, ktoré v podstate poskytujeme automaticky pri predaji liekov a produktov, našim klientom v dvoch predajných kasách.

Rozpis pohotovostných služieb

Stále vyhľadávaná služba a to rozpis pohotovostných služieb lekární pre Dolný Kubín. Rozpis sa pripravuje na tri mesiace dopredu a zvykne sa meniť, preto ho často aktualizujeme a snažíme sa sa aby bol kompletný s adresou danej lekárne, kontaktom a mapkou vo formáte JPG, pre lepšiu orientáciu, kde sa slúžiaca lekáreň nachádza. Aktuálnu pohotovosť si môžete stiahnuť do mobilu alebo pc v rôznych formátoch.

Pozrieť rozpis služieb

Karta zdravia

Hlavný zmysel karty zdravia je, že pri načítaní vašej karty vieme váš celkový stav a históriu liekov ktoré užívate. To znamená lepšie a personalizovanejšie výber daného lieku, ktorý je najvhodnejší. S kartou budete mať zadarmo testy na tlak, hladiny cholesterolu, cukrov a tuku v krvi, stanovovanie celkového srdcovo-cievneho rizika, helikobaktera, omamné a psychotropné látky a lacnejšie lieky. My sme oprávnený vydávať kartu zdravia, stačí u nás vyplniť kratučké tlačivo a kartu vám na počkanie vystavíme. A čo mám informáciu, kto má kartu zdravia, že ju veľmi radi využívajú  pri každom nákupe a podľa navštevnosti majú stále nižšie a lepšie ceny.

Pozrieť kartu zdravia

Všetky kontakty stredísk

Pripravili sme všetky možné kontakty na strediská v Dolnom Kubíne a každé sme skontrolovali. Kontakty sú rozdelené na lekárne, lekárov, našu nemocnicu a pohotovosti v prípade núdze. Kontrola prebehla v júly 2016 a telefónne čísla sa môžu meniť, ďalšia kontrola sa bude robiť priebežne. Služba je často vyhľadávaná a preto chceme aby bola pre vás prospešná a našli ste čo potrebujete v peknom obale a kategóriach.

Pozrieť kontakty rozdelené do kategórií

Ponuka produktov lekárne

V tomto zozname kategórií, si môžete nájsť na čo všetko a aké druhy produktov ponúka lekáreň alfa, ktoré si môžete pýtať v našej predajni kde Vás radi obslúžime, prípadne poradíme. Máme aj skvelý Alfa regál s výpredajom produktov. Nájdete ho na pravej strane v predajni.

Pozrieť produkty rozdelené do kategórií

Alfa Regál a mínus 50%

Máme nové regály s našimi, zákazníkmi obľúbenými čajmi a k tomu sme pridali aj nový Alfa Regál s produktmi s cenou o polovicu lacnejšou s často veľmi dobrým sortimentom. Alfa Regál nájdete po pravej strane ako vojdete do lekárne.

Pozrieť ako regál vypadá

Nespotrebované lieky vráťte ku nám do lekárne!!

Do lekárne patria:

  • lieky a čapíky v blistroch
  • sirupy a kvapky vo flaštičkách
  • masti, krémy, gély v tubách a téglikoch
  • použité injekčne striekačky
  • inzulínové perá, ampulky

Do lekárne nepatria:

  • zdravotnícke pomôcky
  • dietetické potraviny
  • výživové doplnky, detská výživa
  • kozmetické výrobky
  • iný sortiment, ktorý nie je liekom

E-mail: lekaren.alfa@slovanet.sk
Tel.: 043 588 59 53